Alsungā aizvadītas VUGD Kurzemes reģiona brigādes sacensības ugunsdzēsības sportā

Publicitātes foto
Publicitātes foto
Piektdien, 20.maijā, Alsungas vidusskolas stadionā norisinājās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigādes sacensības ugunsdzēsības sportā un Edgara Špudes piemiņas kauss.

Kurzemes reģiona brigādes sacensības ugunsdzēsības sportā notika trijās disciplīnās – izvēršanās no motorsūkņa, 100m šķēršļu joslas pārvarēšanā un 4x100m ugunsdzēsības stafetē. Kopvērtējumā sacensībās pirmo vietu ieguva Kuldīgas daļas komanda, bet otro un trešo vietu ieguva Liepājas 1.daļas komandas.

Līdztekus norisinājās arī Edgara Špudes piemiņas kausa izcīņa, kuru organizē par godu VUGD Kurzemes reģiona brigādes Alsungas posteņa vada komandiera vietnieka Edgara Špudes piemiņai – viņam pieder Baltijas čempionāta ugunsdzēsības sportā rekords 100m šķēršļu joslas pārvarēšanā pieaugušo grupā, kuru kopš 2008.gada neviens nav varējis pārspēt. E.Špudes ceļojošo piemiņas kausu 100m šķēršļu joslas pārvarēšanā ieguva Kuldīgas daļas Alsungas posteņa ugunsdzēsējs glābējs Maigonis Jānis Jakovļevs. 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)