Vietējās ziņas

 • Kāda ir laba zobārstniecība: svarīgākās pazīmes

  Atrast labu un uzticamu zobārstniecību, kas derētu visiem ģimenes locekļiem, ir liela veiksme. Bieži vien, lai līdz tam nonāktu, nākas piedzīvot arī vilšanos un nepatīkamas situācijas klīnikās, kurās noteikti vairs negribētos atgriezties. Kā atrast labu zobārstniecību, nedodoties nebeidzamās eksperimenta vizītēs? 

 • Labākie sludinājumi  un reklāma Kuldīgā tagad satiekas Dalder.lv

  Kāds gudrs cilvēks ir apgalvojis, ka "Kuldīga ir kā grezna broša pie Kurzemes sirds". Tā ir senākā Rietumlatvijas pilsēta un viena no senākajām pilsētām Baltijā. Kuldīgā atrodas platākais Eiropas ūdenskritums jeb Ventas rumba. Tā ir tikai viena no neskaitāmajām Kuldīgas kultūras mantojuma pērlēm. Pašā pilsētā dzīvo aptuveni 11 tūkstoši iedzīvotāju, tūrisma sezonā katru gadu vērojams krietns gan vietējo, gan ārzemju tūristu pieplūdums. Viennozīmīgi, Kuldīga ir pilsēta, kurā norit dzīvība, izaugsme un aktīva rosīšanās visdažādākajās jomās.

 • Sadzīvē radušies atkritumi kā materiāli jaunām lietām – idejas radošiem projektiem

  Foto: Shutterstock.com

  Uzlabojoties cilvēku dzīves līmenim, mums ir iespēja iegādāties un patērēt vairāk produktus, kas rezultējas arī mūsu radītajā atkritumu apjomā. Taču daudzi mājsaimniecībās radītie atkritumi ir derīgi zaļākai dzīvei – otrreizējai pārstrādei vai atkārtotai izmantošanai. Vides apsaimniekošanas uzņēmums Eco Baltia vide ir apkopojis radošas idejas, kā sniegt lietām otro dzīvi!

 • Kas ir portāls Memorial Services? Kādu misiju veic Memorial Services?

  Portāls Memorial Services ir interneta kanāls, kas domāts cilvēkiem, kuri, zaudējuši tuvinieku, vēlas atrast nepieciešamos pakalpojumus un preces šādos gadījumos. 

 • Traktora apdrošināšana internetā – viss, kas Tev par to jāzina

  Foto: Pixabay.com

  Svarīgs jautājums visiem lauksaimniekiem un uzņēmējiem, kuru īpašumā ir specializēta darba tehnika – traktors, piekabes, kombains, sējmašīna, harvesters, forvarders u.c. – vai jums ir iegādāta izdevīga OCTA? Ja nē, laiks izmantot pakalpojumu "Traktora apdrošināšana internetā"!

 • Neto algas kalkulators – palīgs ikdienas tēriņu plānošanā!

  Lai saplānotu ikmēneša tēriņu apjomus, ir nepieciešams veikt dažādas darbības. Pirmkārt, protams, jāizveido saraksts, kurā tiek uzskaitīti plānotie izdevumi. Otrkārt, ne mazāk svarīgi ir saprast, cik lieli plānoti ienākumi, lai spētu secināt, vai maciņš atļauj veikt visus plānotos tēriņus. Bet kā zināt, ar cik lielu naudas summu rēķināties, sagaidot jaunā mēneša algu. Šādā situācijā palīdzēt spēs neto algas kalkulators. Kas ir šis rīks, kā atšķiras neto alga no bruto algas un kāds ir piemērotākais algas kalkulators? Turpini lasīt rakstu un uzzini!

 • 7 iemesli, kāpēc abonēt un lasīt žurnālus un avīzes

  Internets ir kļuvis par nopietnu konkurentu drukātajai presei – žurnāliem un avīzēm. Tomēr situācija nav tik slikta, kā varētu šķist. Preses plaukti joprojām ir pilni, izvēle ir plaša. Arī preses abonements joprojām ir populāra izvēle. Jā, varbūt pārdošanas apjomi nedaudz mainījušies, bet tas izdevējiem ir tikai jauns izaicinājums – kā noturēt lasītāju interesi, kā piedāvāt saistošu saturu.

 • Kredīts auto remontam bez ķīlas? Jā, tas ir iespējams!

  Esi iegādājies elegantu auto bez garantijas, bet tas ir saplīsis, pims to esi paguvis atrādīt draugiem un ģimenei? Dzīvo "no algas līdz algai" un tagad trūkst līdzekļu, par kuriem salabot auto? Varbūt uzticīgais atomobilis kalpojis ilgus gadus un nu tam pienākušas cienījamas vecumdienas, bet Tu nespēj nodrošināt pienācīgu auto uzturēšanu, labošanu un apkopi? Jaunam auto trūkst naudas, bet vecais salūzis guļ pagalmā? Nenokar degunu! Mums ir risinājums!

 • 4 iemesli, kāpēc vārtu automātika ir tālredzīga izvēle

  Publicitātes foto

  Vai automātiskie vārti ir greznība, kas domāta slinkajiem, kuri negrib pat tik daudz papūlēties, kā ar savām rokām vārtus atvērt? Nebūt ne! Vārtu automātika ir mūsdienīga komforta sastāvdaļa, kas nodrošina gan maksimālas ērtības, gan funkcionalitāti, gan nepieciešamos drošības standartus.

 • Bez sastrēgumiem ar elektrisko skrejriteni

  Publicitātes foto

  Cilvēks no laika gala ir meklējis veidu, kā pārvietoties ātrāk, nekā to ļauj viņa divas kājas. Zirgi, karietes, auto, moto, velo... Esam izmēģinājuši daudz un dažādus transporta veidus, kas evolucionē kopā ar mūsu inženieru un zinātnieku spējām.