Vietējās ziņas

 • Aktualitātes kravu pārvadājumu nozarē 2021. gada sākumā

  Pēdējā laikā ievērojamas pārmaiņas gan uzņēmējiem, gan kravu pārvadātājiem ir nākušas līdz ar jaunā gada sākšanos, kad Lielbritānija oficiāli turpmāk nav daļa no Eiropas Savienības. Ko tas nozīmē uzņēmējam, kurš regulāri veic pārvadājumus no, uz vai tranzītā caur Lielbritāniju? SIA Vervo mājaslapā ir atrodami dažādi risinājumi, soli pa solim, lai atvieglotu muitas procedūras un turpinātu nodrošināt vienmērīgu un ātru satiksmes plūsmu. SIA Vervo loģistikas speciālisti ir zinoši un ar savām zināšanām labprāt dalās, sniedzot bezmaksas konsultācijas jaunajiem un pastāvīgajiem klientiem.

 • Mākslīgā akmens masas izlietne – lieliski piemērota gan virtuvei, gan vannasistabai

  Izlietne ir tas elements, bez kura nevaram iedomāties nevienu virtuvi, vannasistabu un sanitāro mezglu, tāpēc jautājums par piemērotākās izlietnes izvēli ir aktuāls vienmēr – gan privātos mājokļos, gan birojos, gan sabiedriskās ēkās. Pie izlietnes ik dienu sanāk pavadīt daudz laika, tāpēc ir būtiski, ka izlietne patiešām atbilst tās lietotāju vajadzībām un vēlmēm, kā arī ir gan izturīga, gan funkcionāla. 

 • L.O.L. lelles – košas, modernas un mazo meiteņu iemīļotas

  Rotaļlietu mode un tendences mainās tikpat ātri kā citās jomās – katru sezonu "topā" kaut kas jauns. Tomēr ik pa laikam ir dažas tādas rotaļlietas, kas spēj noturēt bērnu uzmanību ilgāk un kļūst īpaši populāras, tāpēc ražotāji turpina tās pilnveidot un papildināt ar jaunumiem. Meitenēm vienas no šādām rotaļlietām ir L.O.L. lelles, kas savu aktualitāti nav zaudējušas jau četrus gadus.

 • Pārventas poliklīnika aicina darbā medicīnas māsu

  Pārventas poliklīnika AICINA DARBĀ MEDICĪNAS MĀSU 

 • 5 veselības pārbaudes, kuras nepieciešams veikt regulāri

  Laba veselība ir mūsu lielākais garants laimīgai, veiksmīgai un piepildītai dzīvei, tāpēc par veselību jādomā nevis tad, kad jau radušās problēmas, bet gan savlaicīgi, ievērojot veselīgu dzīvesveidu un arī regulāri veicot būtiskas pārbaudes, kas ļauj monitorēt veselības stāvokli un preventīvi novērst iespējamās veselības problēmas.

 • Kā pārdomāti labiekārtot nelielu pagalmu

  Gadījumos, kad mājas pagalms nav pārāk liels, tā labiekārtošana jāveic gudri un pārdomāti, lai noderīgi izmantotu visu pieejamo platību, padarītu vidi gan skaistu, gan funkcionālu. Esam apkopojuši vairākus ieteikumus un idejas, kas var noderēt nelieliem pagalmiem to labiekārtošanas procesā.

 • Mirdzošas Swarovski rotas sievietes skaistumam

  Viens no latviešu pašmāju zīmoliem Nela Gems ražo skaistas rotaslietas, kas veidotas no Swarovski kristāliem un pērlēm.

 • 5 iemesli, kāpēc pirkt kontaktlēcas internetā

  Šobrīd internetā var iegādāties tiešām gandrīz visu. Tajā skaitā arī medicīnas preces un zāles. Šajā preču kategorijā ietilpst arī kontaktlēcas, kuras interneta veikalos pieejamas plašā izvēlē. Lai gan daudzi joprojām ir skeptiski pret medicīnas preču iegādi internetā, no tā nevajadzētu baidīties, ja izvēlas uzticamu pārdevēju, kurš ir parūpējies par kvalitatīvām, sertificētām precēm, kas atbilst visiem Eiropas Savienībā spēkā esošajiem regulējumiem. 

 • Proktologs Ventspilī

  Ventspils Pārventas poliklīnikā 6. martā pacientus pieņems proktologs.

 • Ventspils Pārventas poliklīnikā 13. decembrī pieņems dermatologs

  "Veselības centrs 4" speciālisti Ventspilī - 13. decembrī pacientus pieņems dermatologs.