Banner 980x90

Latvijas un ES dalībvalstu tiesneši un prokurori tiekas seminārā Rīgā

Šā gada 10. un 11.septembrī Latvijas Tiesnešu mācību centrā, Mārstaļu ielā 19, notiek Eiropas Tiesību akadēmijas (ERA) un Latvijas Tiesnešu mācību centra rīkots starptautisks seminārs "Cilvēku tirdzniecības apkarošana - ceļā uz vispusīgāku pieeju". 

Tajā piedalās tiesneši, prokurori, juristi, policisti, politikas plānotāji, NVO un Eiropas Parlamenta pārstāvji no Latvijas un Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm - Portugāles, Spānijas, Nīderlandes, Īrijas, Somijas, Bulgārijas, Vācijas, Grieķijas, Norvēģijas, Austrijas un Itālijas.

Nacionālais koordinators cilvēktirdzniecības novēršanas jautājumos Lāsma Stabiņa iepazīstināja dalībniekus ar informācijas un datu vākšanas, analīzes un izplatīšanas svarīgo nozīmi cilvēktirdzniecības politikas un rekomendāciju izstrādē, kā arī informēja par Latvijas Nacionālā koordinatora cilvēktirdzniecības novēršanas jomā darbu un gūto praksi šajā jomā.

Viņa dalījās pieredzē par Latvijas politiku problemātikas mazināšanā, nacionālo cilvēktirdzniecības novēršanas koordinēšanas mehānismu un savu pieredzi efektīvas ziņošanas par cilvēktirdzniecību nodrošināšanā. Stabiņa semināra dalībniekus informēja par situāciju cilvēktirdzniecības jomā Latvijā, par vienotas izpratnes veidošanu ES dalībvalstīs par cilvēktirdzniecības jēdzienu, tai skaitā fiktīvām laulībām, akcentējot šā gada janvārī uzsāktā starptautiskā projekta HESTIA mērķi un plānoto pienesumu problēmjautājuma risināšanā. NVO "Patvērums "Drošā māja" vadītāja Sandra Zalcmane klātesošos informēja par cilvēktirdzniecības upuru aizsardzību valsts līmenī, daloties ar biedrības līdzšinējo praktisko pieredzi.

Seminārs tiek rīkots ar ES noziedzības novēršanas un apkarošanas programmas līdzfinansējumu.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)