Ģimenes ar bērniem aicinātas uz bezmaksas radošajām darbnīcām"7 gaismas stari" Ķoņos

Ģimenes ar bērniem tiek gaidītas Ķoņu ģimenes projekta “7 gaismas stari” radošajās darbnīcās. “7 gaismas stari” ir meistardarbnīcu kopums mākslinieces, animatores un režisores Daces Liepas vadībā.

Projekta radošajā daļā apvienojas ēnu teātris ar animāciju, veidojot kopīgu gaismas, attēla un mūzikas sinerģiju. Rezultātā taps bērnu un ģimeņu veidota animācijas filma.

2022. gada  26. maijā no pulksten 9.00 līdz pulksten 14.00 Ķoņu dzirnavās norisināsies leļļu šūšanas darbnīca, kuras laikā varēs iepazīt Ķoņu dzirnavu noslēpumus un radīt savas lelles, kas atdzīvosies animācijas darbnīcā.

26. maijā un 27. maijā no pulksten 16.00 līdz 18.30 Ķoņu dzirnavās varēs iepazīties ar animācijas filmas veidošanas pamatiem un bezmaksas lietotni StopMotionStudio, lai varētu sākt filmēt epizodes topošajai filmai.

29. maijā no pulksten 12.00 līdz 15.00 Ķoņu dzirnavās notiks ēnu teātra darbnīca, kur būs iespēja ķert ēnas un kļūt par aktieriem.

Pieteikties var gan bērni individuāli, gan kopā ar vecākiem. Dalība darbnīcās bez maksas.

Animācijas darbnīcā gaidīti bērni no septiņiem gadiem vai, ja nāk kopā ar vecākiem, tad arī radošie bērnudārznieki. Ēnu teātrī un leļļu darbnīcā aicināta piedalīties visa ģimene.

Pieteikties var pie Silvas Utānes, rakstot uz e-pastu 7GaismasStari@gmail.com vai aizpildot veidlapu šeit.

Projektu "7 gaismas stari" īsteno biedrība “Attīstības un inovācijas mācību centrs” no 2022. gada 2. maija līdz 30. septembrim. Projekta meistardarbnīcās piedalās 7 dažādu kopienu - Ramatas, Ķoņu, Mazsalacas, Rūjienas, Vērša, Valmieras SOS bērnu ciemata un Ogres novada ģimenes. Katrā no kopienām notiks animācijas, ēnu teātra un mākslas meistarklases. Katra kopiena organizē vienu sportisku, radošu vai izzinošu aktivitāti, kas to īpaši raksturo. Aktivitātēs aicināti piedalīties pārējo kopienu dalībnieki. Projekta mērķis ir veicināt ģimenēm draudzīgas vides veidošanu.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Sekojiet informācijai par darbnīcu norisi katrā no 7 kopienām projekta “7 gaismas stari” mājaslapā.

Projekta sadarbības partneri: Valmieras novada pašvaldība, Mazsalacas vidusskola, Jauniešu organizācija "Ligzda", Latvijas SOS - bērnu ciematu asociācija, Valmieras bibliotēkas filiālbibliotēka Mazsalacas pilsētas bibliotēka, biedrība "Projektu darbnīca kopienām", Ogres Centrālā bibliotēka.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu