Visas ziņas

 • Ziemassvētku dāvanas meitenēm vecumā no 5 līdz 10 gadiem

  Pavisam drīz vecāki, omītes un citi pieaugušie ģimenes locekļi sāks domāt, ko likt zem eglītes saviem un radu bērniem, lai svētku vakarā mazajās actiņās un sirsniņās būtu neviltots prieks. Šoreiz dažas idejas priekš Ziemassvētku dāvanām meitenēm vecuma grupā no 5 līdz 10 gadiem.

 • Ventspils pārventas poliklīnikā 1. novembrī pieņems "Dermatoloģijas klīnikas" dermatologs

  "Veselības centrs 4" speciālisti Ventspilī - 1. novembrī pacientus pieņems dermatologs.

 • Kāda ir laba zobārstniecība: svarīgākās pazīmes

  Atrast labu un uzticamu zobārstniecību, kas derētu visiem ģimenes locekļiem, ir liela veiksme. Bieži vien, lai līdz tam nonāktu, nākas piedzīvot arī vilšanos un nepatīkamas situācijas klīnikās, kurās noteikti vairs negribētos atgriezties. Kā atrast labu zobārstniecību, nedodoties nebeidzamās eksperimenta vizītēs? 

 • Labākie sludinājumi  un reklāma Kuldīgā tagad satiekas Dalder.lv

  Kāds gudrs cilvēks ir apgalvojis, ka "Kuldīga ir kā grezna broša pie Kurzemes sirds". Tā ir senākā Rietumlatvijas pilsēta un viena no senākajām pilsētām Baltijā. Kuldīgā atrodas platākais Eiropas ūdenskritums jeb Ventas rumba. Tā ir tikai viena no neskaitāmajām Kuldīgas kultūras mantojuma pērlēm. Pašā pilsētā dzīvo aptuveni 11 tūkstoši iedzīvotāju, tūrisma sezonā katru gadu vērojams krietns gan vietējo, gan ārzemju tūristu pieplūdums. Viennozīmīgi, Kuldīga ir pilsēta, kurā norit dzīvība, izaugsme un aktīva rosīšanās visdažādākajās jomās.

 • SIA "Sandevija" drīzumā laidīs klajā jaunu sludinājumu portālu – SS24.lv

  Mūsdienu cilvēces lielākā vērtība ir laiks, un tieši tāpēc milzīgu popularitāti ir iekarojuši sludinājumu portāli, kas atrodas apmeklētāko tīmekļa vietņu topa augšgalā. 

 • SIA "Sandevija" – operatīva meža īpašumu novērtēšana, mežu un cirsmu iegāde par labāko cenu 

  Meži ir mūsu valsts lielākā bagātība, kas sniedz vērienīgu ieguldījumu ne tikai Latvijas apstrādes rūpniecībā, eksporta izaugsmē un līdz ar to valsts tautsaimniecībā kopumā, bet arī nodrošina darbavietas tūkstošiem valsts iedzīvotāju. Taču, kaut arī mežu nozare Latvijā ir augsti attīstīta, mežu potenciāls vēl nav pilnībā izmantots.

 • Veterinārā klīnika "Anivet"– nedalīta uzmanība, saudzīga attieksme un profesionālas rūpes par tavu mīluli

  Ikviens, kura mājoklī mīt kaķis, suns, trusis, kāmis vai kāds cits mājdzīvnieks, zina, cik gan daudz prieka un sajūsmas brīžu šie mazie draugi spēj sagādāt. Taču reizē ar pozitīvām emocijām mājas mīlulis nozīmē arī milzīgu atbildību, jo par dzīvnieciņu jārūpējas tāpat kā par sevi pašu un jānodrošina viņam piemērotus dzīves apstākļus, nedalītu uzmanību un mīļumu, kvalitatīvu un veselīgu uzturu, higiēnu un labu veselību, kas ļaus nodzīvot mājdzīvniekam ilgu un laimīgu mūžu.

 • Virtuves skapīši mūsdienīgām virtuvēm!

  Vai esat tikko veicis remontu virtuvē? Tad noteikti jāveido jauns interjers, jāiegādājas arī jaunas mēbeles – krēsli, galds (vai pat vairāki) un, protams, virtuves skapīši. Virtuves skapīšu piedāvājums ir neizmērojams. Ir dažādu materiālu, stilu un formu preces. Kas ir piedāvājumā un kā organizēt jauniegādāto preci? Lasi tālāk!

 • Maksātnespēja – visbiežāk sastopamie mīti

  Ikdienā strādājot ar daudziem klientiem, kas gatavojas maksātnespējas procesam vai ir dažādos tā posmos, var novērot pāris kļūdainu priekšstatu, kas kaut kādu iemeslu dēļ izveidojušies mūsdienu sabiedrībā. Šie uzskati ir ne tikai nepareizi, bet arī neproduktīvi, jo var novest pie nepareizu lēmumu pieņemšanas vai radīt situāciju, kad maksātnespējas process vairs nav sekmīgi pabeidzams.

 • Vai sekcijas vēl ir aktuālas?

  Tikko veikts remonts viesistabā? Guļamistabā? Vai varbūt vannasistabā? Jaunajām telpām noteikti jāiegādājas arī mēbeles. Varbūt pārsteidzoši, bet visās iepriekšminētajās istabās lieliski iederēsies sekcijas. Arī vannasistabā un virtuvē! Ir tikai jāpadomā plašāk. Sekcija ir mēbele, kas iederēsies jebkurā telpā – lielākā vai mazākā.