Banner 980x90

Kuldīgas aktīvās atpūtas centrs

Kuldīgas aktīvās atpūtas centrs tika izveidots 1994. gada oktobrī kā Kuldīgas domes un Kuldīgas rajona padomes kopīgs uzņēmums ar mērķi veicināt Kuldīgas pilsētas un rajona tūrisma attīstību un nodrošināt informāciju par Kuldīgas tūrisma iespējām, veidojot pozitīvu un pievilcīgu Kuldīgas tēlu Latvijā un ārzemēs.

Kuldīgas aktīvās atpūtas centrs savā pastāvēšanas laikā saņēmis vairākus valsts apbalvojumus, diplomus un pateicības rakstus tūrisma nozarē. 2004. gadā Kuldīgas aktīvās atpūtas centrs kā viens no pirmajiem uzņēmumiem Latvijā saņēma sertifikātu "Bērniem draudzīgs uzņēmums". 2007. gadā Kuldīgas aktīvās atpūtas centrs sagatavoja projekta pieteikumu, kā rezultātā Kuldīga saņēma titulu "Eiropas izcilākais tūrisma galamērķis" Eiropas Komisijas, Latvijas Republikas Ekonomikas ministrijas un Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) izsludinātajā konkursā. Kuldīgas aktīvās atpūtas centrs ir viens no Kurzemes tūrisma asociācijas dibinātājiem un sadarbojas ar Tūrisma attīstības valsts aģentūru, asociāciju "Lauku ceļotājs", Latvijas tūrisma aģentu asociāciju "ALTA" un citām profesionālām tūrisma asociācijām. Kuldīgas aktīvās atpūtas centrs piedāvā tūrisma informāciju, kartogrāfiskos materiālus, gidu pakalpojumus, naktsmītņu rezervāciju, suvenīrus, velo nomu individuāliem ceļotājiem un grupām, tematisko pasākumu organizēšanu. 

Adrese: Baznīcas iela 5, Kuldīga, LV-3301
Tālrunis: +371 29334403
Mājaslapa: www.visitkuldiga.com
E-pasts: tourinfo@kuldiga.lv
GPS koordinātes: 56.967713, 21.971038

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)