Afiša

Reinis Jaunais. Koncerts Padures muižā, Padures muiža

Reinis Jaunais. Koncerts Padures muižā, Padures muiža
Reinis Jaunais. Koncerts Padures muižā, Padures muiža
KUR
KAD
Sestdiena, 1. jūnijs, 19:00 - 20:30
Reinis Jaunais. Koncerts Padures muiža   2019.gada 01.jūnijā Jau otro reizi pie mums uzstāsies Reinis Jaunais. Koncerts notiks 1.jūnijā pulksten 19:00
Tie, kas bija pagājušajā gadā zina, ka muižas parks ir ideāli piemērot Reiņa priekšnesuma baudīšanai. Reinis ne tikai spēlē, bet arī interesanti pastāsta par skaņdarbu rašanās apstākļiem, kā arī par saviem ceļojumiem.
 Koncerts kā ierasts notiks Padures muižas parkā, mājīgā atmosfērā. Ņemiet līdzi savus pledus, krēslus, vai pufus.
Reinis Jaunais vairākus gadus ir koncertējis visā Eiropā, daloties ar savām ģitārspēles prasmēm un oriģināldziesmām, kuras pasniedz publikai, izmantojot dažādas ģitāras spēlēšanas tehnikas. Mūziķa dzīves azarts ir ceļošana, kas kalpo arī par galveno iedvesmas avotu mūzikas radīšanai.
Pats Reinis saka: “Mūzika ir mana kaislība, un es vienmēr jūtos neticami laimīgs uzstāties jebkurai auditorijai, nav svarīgi, vai tā ir viena persona nelielā kafejnīcā vai pilna koncertzālē. Ieejas maksa 5 eiro. Biļetes iepriekšpārdošanā Biļešu serviss.lv un Bezrindas.lv kā arī uz vietas pirms pasākuma.  Bērniem līdz 12 gadiem ieeja bez maksas.
P.S. Ar Reiņa Jaunā radošo darbību varat iepazīties arī Spotify https://open.spotify.com/artist/1yTxFLhT1rBzAiKF06uDfL?si=exYZez-3QSiEZ-W7Ha8AgA un Youtube. Padures muiža atrodas Kuldīgas novada Padurē un ir Valsts nozīmes kultūras piemineklis un ir ievērojama ar to, ka ir saglabāti praktiski visi arhitektūras un interjera elementi.
Padures muižā kopš 2015.gada notiek atjaunošanas darbi, kā arī dažādi kultūras un izklaides pasākumi. Muižas restaurācijai un atjaunošanai varat sekot Facebook.com/PaduresMuiza

Papildus informācija: http://www.paduremanor.com

Pirkt biļeti: