Vietējās ziņas

 • "Kredīts365" – nepārtraukta naudas plūsma 365 dienas gadā

  Foto: Freerangestock.com

  Slavenajā latviešu seriālā "Likteņa līdumnieki" saimniece Ieva stāstīja vecajai saimniecei Katrīnai, ko nozīmē pirkt kravas automašīnu kredītā. Viņa to salīdzināja ar krāšanu atpakaļgaitā: nevis vispirms sakrāt un pēc tam nopirkt, bet gan otrādi – vispirms nopirkt, un tad krāt. Pie tam – ar jaunajiem ražošanas līdzekļiem krāšana nenoliedzami veiksies labāk, jo darba ražīgums būs lielāks. Diezgan prātīgi, vai ne? Tālāk neliels ieskats vēsturē, kā mainījušās cenas šī gadsimta laikā un kādas priekšrocības ir "ačgārnajai krāšanai". Uzziniet vairāk!

 • Kāpēc maināmo paklāju serviss ir parocīgs risinājums telpu tīrības nodrošināšanai?

  Foto: Pixabay.com

  Darba telpas ne tikai gādā par darbinieku labsajūtu un ērtībām, bet arī kalpo kā uzņēmuma vizītkarte. Tomēr dažādu koplietošanas telpu uzturēšana allaž teicamā kārtībā nav vienkāršs uzdevums. Labā ziņa gan ir tāda, ka atbilstoši rīki un piederumi var palīdzēt grīdām un higiēnas telpām spīdēt un laistīties jebkurā sezonā un nedēļas dienā. Kādi tie ir? Lasiet tālāk un uzziniet!

 • Kuldīgas novadā konfiscē 47 440 nelegālo cigarešu

  Ventspils, 19.jūl., LETA. Policija kāda Kuldīgas novada iedzīvotāja mājās un darba vietā konfiscējusi gandrīz 47 500 cigarešu bez Latvijas Republikas akcīzes markām, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

 • Ugunsdrošības noteikumi – kādas pārmaiņas gaidāmas?

  Foto: Pexels.com

  2016. gadā Ministru kabinets pieņēma jaunus Ugunsdrošības noteikumus, kas paredz būtiskas izmaiņas un atbildības saimnieciskas darbības un publiskos objektos. 

 • Kuldīgā par 52 585 eiro ierīkota Jauniešu māja

  Jelgava, 14.jūl., LETA. Kuldīgā, Jelgavas ielā 26, atklāta Jauniešu māja, kuras izveidē ieguldīti 52 585 eiro, aģentūru LETA informēja Kuldīgas novada pašvaldības Mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļā.

 • 5 veidi, kā uzzināt draudzenes gredzena izmēru, viņai to nenojaušot 

  Foto: Līgavām.lv / Vigorious

  Laulību gredzeni nenoliedzami ir viena no svarīgākajām kāzu sastāvdaļām. Mūsdienās to dizains ir ievērojami mainījies kopš vienkāršās zelta stīpiņas ēras, bet to simboliskums ir palicis nemainīgs – mīlestības apliecinājums mūža garumā. Tomēr, pirms ķerties pie saskaņotiem laulību gredzeniem, līgavainim ir jāpaveic vēl kāds cits svarīgs uzdevums – jāpārsteidz draudzene ar viņa dzīves nozīmīgāko jautājumu un saderināšanās gredzenu. Lai gredzenu izmēri neraisītu tevī apjukumu, iepazīsties ar veidiem, kā slepus noskaidrot draudzenes rotas izmēru. 

 • "DNB Banka" izsniegusi 1,1 miljona eiro aizdevumu kokapstrādes uzņēmumam "Balza"

  Rīga, 13.jūl., LETA. "DNB Banka" izsniegusi 1,1 miljona eiro aizdevumu Kuldīgas novada kokapstrādes uzņēmumam SIA "Balza", aģentūrai LETA pavēstīja bankas pārstāvji.

 • Kuldīgā notiks Jāņa Petera teātra dziesmu nakts koncerts

  Jelgava, 10.jūl., LETA. 14.jūlijā plkst.22 Kuldīgas estrādē sāksies nakts koncertuzvedums "Bez teātra mēs nevaram", kurā izskanēs iemīļotas teātra dziesmas ar dzejnieka Jāņa Petera dzeju Latvijā populāru mūziķu sniegumā, aģentūru LETA informēja koncerta rīkotāji.

 • Pēc gada apvienos trīs Kuldīgas skolas

  Ventspils, 30.jūn., LETA. Kuldīgā pēc gada apvienos trīs Kuldīgas skolas, izveidojot Viļa Plūdoņa Kuldīgas vidusskolu, aģentūru LETA informēja Kuldīgas pašvaldības Mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Kristīne Duļbinska.

 • Kuldīgas prokuratūrai nodod krimināllietu par uzbrukumu policistam

  Ventspils, 29.jūn., LETA. Policija nodevusi Kuldīgas rajona prokuratūrai krimināllietu par pagājušā gada augustā notikušu uzbrukumu Valsts policijas (VP) amatpersonai, aģentūru LETA informēja VP Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Daiga Valdmane.