Vēss laiks saglabāsies vismaz nedēļu, iespējami aukstuma rekordi

Vēss laiks Latvijā saglabāsies vēl vismaz nedēļu, turklāt dažās naktīs gaidāms krietns sals, prognozē "Global Forecast System".

Naktī uz Zaļo ceturtdienu gaidāms mākoņains laiks un daudzviet turpināsies lietus, tādēļ gaisa temperatūra nebūs zemāka par +1..+5 grādiem, bet jau naktī uz Lielo piektdienu teju visā valstī gaisa temperatūra noslīdēs zem nulles, vietām sasniedzot -4..-5 grādus.

Atbilstoši pašreizējai prognozei no sestdienas vakara līdz svētdienas pēcpusdienai Latviju šķērsos ciklons un lielā valsts daļā snigs, daudzviet izveidosies 2-7 centimetrus bieza sniega kārta. Ja šī prognoze piepildīsies, tad gan naktī uz pirmdienu, gan naktī uz otrdienu gaisa temperatūra sniega klātajās teritorijās var pietuvoties -10 grādu atzīmei, sasniedzot aukstuma rekordus.

Ja lielie sniega mākoņi paies garām Latvijai, laiks tik un tā būs auksts un vairākas naktis pēc kārtas gaidāms sals, savukārt dienās gaisa temperatūra būs zem +10 grādiem, vietām nepārsniedzot +3 grādus.

Saskaņā ar pašreizējo informāciju nākamās nedēļas otrajā pusē kļūs tikai nedaudz siltāks. Pastāv iespēja, ka arī aprīļa beigās vietām vēl uzsnigs un naktīs būs sals.

 

Viss par: Latvijas ziņas