Ūdens filtru ražošana un vairumtirdzniecība. "Junkors Filtri"

Ūdens filtri ir paredzēti ūdensvados esošā ūdens mehāniskai un ķīmiskai apstrādei, tādā veidā to attīrot. Ūdens filtri uzlabo ūdens kvalitāti – tie ir nepieciešami ikvienam, kas rūpējas par savu veselību un skaistumu.

Ūdens filtri

Ūdens filtri ir paredzēti ūdensvados esošā ūdens mehāniskai un ķīmiskai apstrādei, tādā veidā to attīrot. Ūdens filtri uzlabo ūdens kvalitāti – tie ir nepieciešami ikvienam, kas rūpējas par savu veselību un skaistumu.

Ūdens filtri, kas tiek ražoti ar preču zīmi "JUNKORS FILTRI", ir 100% Latvijas uzņēmuma "SIA EIROFILTRI" izstrādāta un ražota produkcija. Ūdens filtri ir pārbaudīti Reģionālās Vides Pārvaldes Ekoloģiskajā laboratorijā un testēti Nacionālajā Vides un Veselības aizsardzības centrā.

’’JUNKORS FILTRI’’ priekšrocība ir tā, ka izmantojot vienu filtru, var panākt pilnīgu ūdens attīrīšanu (mehānisko un ķīmisko). Šie ūdens filtri ir ideāla dzeramā ūdens attīrīšanas ierīce, kuru izmantojot, ūdeni droši var lietot uzturā, izmantot arī zīdaiņu mazgāšanai, kur vajadzīgs sevišķi tīrs ūdens, kā arī pasaudzēt istabas augus, sadzīves tehniku un santehniku.

Ūdens filtri ir ātri uzstādāmi – tas aizņems ne vairāk kā 20 minūtes. Iespēja variēt ar filtra atrašanās vietu padarīs to nemanāmu, un tas neaizņems lieku vietu mājoklī.

Ūdens filtri sniedz brīvību un ļauj ietaupīt – nav ik dienu jāpērk dzeramais ūdens plastmasas pudelē un jādomā, kur un kā to labāk pārstrādāt. Ūdens filtri sniedz iespēju visu laiku lietot tīru un veselīgu ūdeni.

Lasiet vairāk: https://www.junkorsfiltri.lv/

Filtri dzeramajam ūdenim

Filtri dzeramajam ūdenim attīra ūdeni un uzlabo tā kvalitāti, tādā veidā veicinot savu veselību un skaistumu.

Filtri dzeramajam ūdenim, kas veic divkārtējo attīrīšanu, izmanto poliestera šķiedras un ķīmiski attīrošās daļas, savukārt mehāniskā attīrīšana tiek veikta ar poliestera šķiedras elementu /10 mikroni/ vai polipropilēna elementu /5, 10 vai 20 mikroni/, kā rezultātā no ūdens tiek atdalīti visi nevajadzīgie mehāniskie piemaisījumi: rūsa, nogulsnes, smiltis, ūdenszāles, māls. Filtri dzeramajam ūdenim, kas veic ķīmisko attīrīšanu, izmanto aktīvo ogli, sudrabu, jonapmaiņas sveķus vai polifosfāta kristālus. Filtri dzeramajam ūdenim atdalīs no ūdens gan mehāniskos,  gan ķīmiskos piemaisījumus. No nevēlamām vielām attīrīts ūdens garšos daudz labāk un būs daudz draudzīgāks ādai, puķēm un jebkuram dzīvam organismam, kā arī ūdens ierīcēm.

Lasiet vairāk: https://www.junkorsfiltri.lv/

Ūdens attīrīšana

Ūdens attīrīšana ir nepieciešama ūdens kvalitātes uzlabošanai. Visi ārsti un kosmetologi apliecinās, ka veselības un skaistuma pamatā ir ūdens. Diennaktī cilvēkam vidēji jāizdzer vismaz 2,5 litri ūdens. Diemžēl ne vienmēr ūdens ir pietiekoši tīrs, lai kļūtu par veselības un skaistuma nesēju, tādēļ nepieciešama ūdens attīrīšana. Bieži tieši ūdens ir par iemeslu ādas iekaisumiem, alerģijām un var stimulēt citas nopietnākas saslimšanas.

Dzeramā ūdens kvalitāte tiešā nozīmē saistīta ar ūdens apgādes sistēmu slikto tehnisko stāvokli. Daudzviet cauruļvadi ir vecāki par 30 gadiem un to dezinficēšanai izmanto hloru. Nekvalitatīvi aprīkotas izgāztuvju noteksistēmas, kuru dēļ netīrumi nokļūst zemes iežos un gruntsūdeņos. Galarezultātā tas viss (dzelzs, hlors, svins, pesticīdi, baktērijas, rūsa, nogulsnes u.t.t.) nonāk pie patērētāja. Lai pasargātu savu un savu mājinieku veselību, ir nepieciešama ūdens attīrīšana no kaitīgām vielām.

Ūdens attīrīšana var tikt veikta mehāniski un ķīmiski, izmantojot ūdens attīrīšanas filtru ’’JUNKORS FILTRI’’. Ūdens attīrīšana ļaus parasto ūdensvada ūdeni izmantot pat zīdaiņu mazgāšanai, kur vajadzīgs sevišķi tīrs ūdens.

Lasiet vairāk: https://www.junkorsfiltri.lv/