SIA BALTYRE LATVIA – riepas, diski un kameras visa veida tehnikai

Riepas Jelgavā piedāvā SIA BALTYRE LATVIA, kas ir viens no vadošajiem riepu importētājiem un tirgotājiem Latvijā. Uzņēmuma darbības veids ir visa veida riepu, disku un kameru tirdzniecība.

Riepas Jelgavā

Riepas Jelgavā piedāvā SIA BALTYRE LATVIA, kas ir viens no vadošajiem riepu importētājiem un tirgotājiem Latvijā. Uzņēmuma darbības veids ir visa veida riepu, disku un kameru tirdzniecība. Ikviens var atrast nepieciešamās riepas Jelgavā, SIA BALTYRE LATVIA noliktavā, kur piedāvājumā pastāvīgi uz vietas ir dažādu ražotāju un izmēru riepas.

Uzņēmums piedāvā jaunas, kvalitatīvas riepas Jelgavā dažāda veida automašīnām, transportiem un tehnikām: kravas automašīnu riepas, lauksaimniecības tehnikas un agregātu riepas, vieglo automašīnu riepas, komerctransportu riepas, industriālās riepas (ekskavatoriem u.c.), meža tehnikas riepas, kā arī motociklu, motorolleru un kvadraciklu riepas. 

Uzņēmuma servisā ir iespējams veikt arī riepu montāžu un remontu. Zinošie speciālisti labprāt konsultē ikvienu par montāžas un remonta jautājumiem, kā arī iesaka atbilstošākās riepas. Saviem klientiem SIA BALTYRE LATVIA nodrošina ne tikai kvalitatīvas riepas Jelgavā, bet arī to piegādi visā Latvijā.

Lasiet vairāk: http://www.baltyre.lv/

Ziemas riepas vieglajām automašīnām

Ziemas riepas vieglajām automašīnām var būt gan ar radzēm, gan bez tām – to, kādas izvēlēties, ir katra autobraucēja brīva griba. Aprīkot transportlīdzekli ar ziemas riepām ar radzēm ir atļauts no 1. oktobra, bet no 1. decembra (neatkarīgi ar vai bez radzēm) ziemas riepas automašīnām un autobusiem, kuru pilna masa nepārsniedz 3,5 tonnas, jau ir obligātas.

Ziemas riepas vieglajām automašīnām nodrošina labāku saķeri braukšanai pa sniegotiem un apledojušiem ceļiem, līdz ar to arī lielāku drošību dažādos laikapstākļos, kas ir svarīgi ikvienam autobraucējam.

Ziemas riepas vieglajām automašīnām piedāvā SIA BALTYRE LATVIA, kur ir pieejams plašs dažādu ražotāju (CORDIANT, COMFORSER, MATADOR u.c.) preču klāsts un patīkamas cenas. Pasūtījuma gadījumā piegāde tiek veikta vienas darba dienas laikā visā Latvijas teritorijā – pirkumiem virs 50 eiro tas ir pilnīgi bez maksas.

Lasiet vairāk: http://www.baltyre.lv/taxonomy/term/all

Pilns riepu serviss Jelgavā

Pilns riepu serviss Jelgavā tiek piedāvāts uzņēmumā SIA BALTYRE LATVIA, kur pieredzējušie speciālisti veic dažādas sarežģītības pakāpes pakalpojumus. Pilns riepu serviss Jelgavā ietver gan riepu montāžu, gan visa veida riepu remontu, tai skaitā vulkanizāciju. Servisa telpa un tā aprīkojums ļauj visus nepieciešamos darbus arī kravas automašīnām, kombainiem un traktoriem veikt iekštelpās. 

SIA BALTYRE LATVIA darbības pamats ir ne tikai pilns riepu serviss Jelgavā, bet arī visa veida jaunu riepu tirdzniecība, nodrošinot klientiem kvalitāti un patīkamas cenas.

Pilns riepu serviss Jelgavā var būt nepieciešams ikvienam, kuram savā īpašumā ir automašīna vai cita veida tehnika. SIA BALTYRE LATVIA servisa speciālisti rūpīgi veic visus nepieciešamos darbus, lai riepas turpinātu kalpot un būtu droša braukšana. 

Lasiet vairāk: http://www.baltyre.lv/serviss