Banner 980x90

"Maxima Latvija" izveidota padome

Pilseta24.lv
Pilseta24.lv
Turpinot pārmaiņu procesu un pilnveidojot korporatīvo pārvaldību, SIA "Maxima Latvija" ir izveidota padome, aģentūrai LETA pavēstīja kompānijas pārstāvji.

 

Kompānijā atzīmēja, ka tā ir daļa no plašāka procesa, kas notiek "Maxima Grupe" un citu "Vilniaus Prekyba" meitasuzņēmumu korporatīvās pārvaldības jomā.

"Maxima Latvija" padomē būs četri locekļi, bet patlaban tajā iecelti trīs. Tostarp padomes priekšsēdētāja amatā iecelts "Maxima Grupe" vadītājs Alvids Šustiks, padomes priekšsēdētāja vietnieka amatā iecelts "Maxima Grupe" finanšu vadītājs Roberts Čipkus, bet padomes locekļa amatā iecelts "Maxima Grupe" juridisko pakalpojumu sniegšanas vadītājs Jevgenijs Filonovs.

Padomju izveide "Vilniaus Prekyba" meitasuzņēmumos, tajā skaitā arī "Maxima Grupe" un tai piederošajā "Maxima Latvija", nodrošinās uzņēmumu ilgtspējīgu attīstību un palielinās darbības efektivitāti, kā arī palīdzēs dalīties ar labāko praksi, kas dažos "Vilniaus Prekyba" grupas uzņēmumos jau tiek īstenota, teikts uzņēmuma paziņojumā.

Kompānijas pārstāvji arī atzīmē, padomes izveide nemainīs "Maxima Latvija" ikdienas darbību. Jaunais modelis palīdzēs labāk dalīties zināšanās un pieredzē starp dažādiem grupas uzņēmumiem.

"Maxima Latvija" padome Komercreģistrā iegrāmatota šodien, liecina "Firmas.lv" informācija.

Jau vēstīts, ka "Maxima Latvija" 2015.gadā strādāja ar 688,8 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,1% vairāk nekā 2014.gadā, kad apgrozījums sasniedza 674,354 miljonus eiro. Savukārt uzņēmuma peļņa 2015.gadā bija 19,173 miljoni eiro, kas ir par 37,9% vairāk nekā 2014.gadā, kad peļņa bija 13,902 miljoni eiro.

SIA "Maxima Latvija" dibināta 2000.gada 29.novembrī. Kompānijas pamatkapitāls ir 4,91 miljons eiro. "Maxima Latvija" pilnībā pieder Nīderlandē reģistrētajai kompānijai "Lincoln Land Erste B.V", liecina "Firmas.lv" informācija. Patlaban "Maxima" veikalu tīklu veido triju formātu 151 veikals - 125 "Maxima X", 23 "Maxima XX" un trīs "Maxima XXX" veikali -, kas atrodas 45 apdzīvotās vietās Latvijā.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)