Banner 980x90

Portatīvais vai stacionārais skeneris?

Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā pārnest informāciju no cita informācijas nesēja – papīra, fotogrāfijas, fotofilmas – uz savu datoru, ir to ieskenēt. Skeneru piedāvājums ir plašs: skeneris birojam, diapozitīviem, foto negatīviem, fotogrāfijām – tie ir populārākie un biežāk sastopamie skeneru varianti. Ļoti bieži, pragmatisku apsvērumu vadīti, izvēlamies vienā ierīcē apvienot gan skenēšanas, gan drukāšanas funkcijas, taču ir situācijas, kad lietderīgāk iegādāties atsevišķu skeneri. 

Kādos gadījumos vērts iegādāties atsevišķu skeneri?

Lūk, biežākās situācijas, kad šī ierīce jums lieti noderēs:

  • nepieciešams neliela izmēra portatīvs skeneris, jo bieži ceļojat un darbs nav saistīts ar atrašanos birojā;
  • jāieskenē fotofilmas vai diapozitīvi;
  • jāiegūst augstas izšķirtspējas fotogrāfijas vai dokumenti;
  • vienlaicīgi ātri jāieskenē daudz dokumentu vai fotogrāfiju.

Ar ko atšķiras portatīvais skeneris no stacionārā?

Ja vienmēr atrodaties ceļā un jums nepieciešams vienkāršs, bet efektīvs skeneris, tad jums jāmeklē kāds no jaunākajiem portatīvajiem modeļiem, savukārt birojam vai darbam mājās noderēs stacionārs skeneris. 

Biroja tehnika un tās piedāvātās iespējas strauji attīstās, pielāgojot ierīces dažādām lietotāju vajadzībām. Piedāvājam ieskatu populārāko skeneru modeļu piedāvājumā.

Mazi portatīvi skeneri

Canon P208 II ir īpaši kompakts, viegls un ražīgs skeneris ceļotājiem vai lietotājiem mājas birojā.

Ierīcei ir 10 lokšņu automātiska dokumentu padeve un to divpusēja skenēšana. Skeneris P-208 II var skenēt dažādus materiālus – no A4 formāta līdz neregulāras formas dokumentiem. Skenera ražīgums ir 16 attēli minūtē. Atbalsta fotoattēlu un pat reljefveida karšu skenēšanu. Tam ir ērta un intuitīva darbība – „pieslēdziet barošanai un skenējiet”. Saderīgs ar Mac un Windows operētājsistēmām. Savienojumu nodrošina USB vai Wi-Fi. Ar Wi-Fi bezvadu režīmā dokumentu skenēšana var notikt tieši viedtālrunī, planšetdatorā vai galddatorā, vai arī koplietojiet skeneri vairāku lietotāju vai ierīču grupā ar tīkla serveri vai mājas rūteri.

Ja jūs aizraujaties un sekojat līdzi tehnoloģijām, tad izvērtējiet pazīstamā ražotāja Epson mazo kompakto Epson B11B241401PP skeneri.

Jaudīgi un ātri skeneri

Ikdienas skenēšanai Epson Perfection V19 ar 4800 x 4800 dpi izcilu attēla kvalitāti.  Ar ArcSoft programmatūru skenē dokumentus tikai dažu sekunžu laikā. Nospiežot tikai vienu pogu, ieskenētais dokuments tiek nosūtīts uz e-pastu vai sagatavots PDF formātā. Iebūvēts statīvs nodrošina, ka skeneri var novietot vertikāli. Darbojas no USB vada.

Intuitīvs A4 dokumentu skeneris Brother ADS4500WRE1 efektīvai digitalizācijai darba vietā. Ar intuitīvu, ērti lietojamu skārienekrānu un savienojamību, izmantojot USB, LAN un WIFI, iespējams strādāt ātri un efektīvi. Skenera ātrums līdz 35 A4 lapām minūtē, nodrošinot līdz 70 attēlu abpusēju skenēšanu. Auto Start Scan funkcija dokumentu atdalīšanai un nepārtrauktai, secīgai skenēšanai.

Vieglais A4 formāta plakanvirsmas skeneris CanonScan LIDE 300 ar eleganto, kompakto un moderno dizainu ir aprīkots ar 4 EZ darbības pogām, nodrošinot vienkāršu un efektīvu lietošanu. Skeneris ir plāns, moderns un sver tikai 1,7 kg. Darbojas no USB vada. Pateicoties 4 EZ darbības pogām, tas veic automātisku skenēšanu, kopēšanu, e-pasta sūtīšanu un PDF failu izveidi. Aptuveni 10 sekunžu laikā iespējams iegūt 300 dpi A4 formāta skenētu materiālu.

Negatīvu un diapozitīvu skeneri

Ja esat profesionāls fotogrāfs vai kārtojat ģimenes arhīvu, jums noderēs kāds no šiem skeneriem. Parocīgais Technaxx 4166 palīdzēs īsā laikā digitalizēt negatīvus un diapozitīvus, tieši pārsūtot skenējumus uz SD/SDHC atmiņu kartēm. Skenerim ir automātiska krāsu un ekspozīcijas regulēšana. Var izmantot kā atsevišķu ierīci (bez datora).

Vai esat padomājuši, ka skeneris var būt noderīgs ne tikai birojā? Ievediet mājās kārtību un atbrīvojieties no liekiem papīru kalniem – noskenējiet savus mājsaimniecības rēķinus vai digitāli iemūžiniet savas ģimenes atmiņas. Vienkārši ielādējiet un skenējiet, iegūstot kvalitatīvus attēlus! Labāko skeneru modeļi tagad arī 220.lv.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu