Banner 980x90

Neieslīgsti rutīnā: parūpējies par savu pašsajūtu ikdienā

Darbs, mājas, darbs, mājas. Pienāk brīvdienas – laiks mājas uzkopšanai un citiem saimnieciskajiem darbiem. Tā viss griežas uz apli nedēļu no nedēļas, un mēs aizmirstam paši par sevi – par tik svarīgo atpūtu un laika veltīšanu savai labsajūtai. Kā atrast laiku sev un neieslīgt ikdienas rutīnā? Par to lasiet tālāk!

Nomainiet darba vidi

Pēdējo gadu laikā darba devēji ir kļuvuši ļoti pretimnākoši, bieži ļaujot darbiniekiem strādāt attālināti vai no citas sev ērtas vietas. Vismaz reizi nedēļā izmantojiet šo iespēju! Varbūt jums ir iespēja strādāt attālināti pat divas nedēļas vai mēnesi? Dodieties uz savu mīļāko valsti un strādājiet tur! Vides maiņa bieži vien palīdz mums kļūt produktīvākiem. 

Izejiet pusdienās ārpus biroja

Ja strādājat vai dzīvojat pilsētā, reizi pa reizei dodieties pusdienās ārpus biroja. Tas ļaus izvēdināt galvu un kaut uz stundu nedomāt par ikdienu darbā. Izvēlieties kādu vietu, kas ir pusstundas gājiena attālumā no darba vietas, lai varat saelpoties svaigo gaisu un izkustēties.

Brīvdienās ieplānojiet atpūtu sev

Kas jums sagādā prieku? SPA apmeklējums, masāža, mīļākās filmas skatīšanās, pastaiga svaigā gaisā vai kas cits? 

Ja jums ir darbs Rīgā, tad brīvdienās izbaudiet pilsētas plašās atpūtas iespējas vai gluži pretēji – dodieties ārpus pilsētas burzmas, lai izvēdinātu galvu. 

Regulāri pilnveidojiet sevi

Neviens no mums nav ideāls, un mums katram ir, kur augt profesionālajā ziņā. Izmantojiet iespēju un apgūstiet kaut ko jaunu, tādējādi ikdienai piešķiriet vairāk iedvesmas – iepazīti jauni cilvēki, iegūtas zināšanas, izraušanās no ierastajām telpām. Izvēlieties īstermiņa apmācības vai seminārus – vienas dienas, pāris dienu vai nedēļu garus. Tādējādi neveidosies darba ikdienas rutīna un apnikums.

Lai mūsu dzīves kvalitāte būtu augsta, mums katram ir ārkārtīgi svarīgi domāt par savu pašsajūtu. Paskatieties uz savu ikdienu no malas. Vai esat ar to apmierināts? Ja nē – padomājiet, ko varētu darīt citādāk, lai neieslīgtu rutīnā dienu no dienas, bet gan katru dienu darbotos ar prieku!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)