Mājas biroja iekārtošana: ko ņemt vērā?

Šobrīd, kad īpaši aktuāla ir strādāšana no mājām, arvien vairāk tiek domāts par to, kā iekārtot mājas biroju. Protams, nereti, lai veiktu darba pienākumus, pietiek ar virtuves galdu un krēslu, tomēr, ja vēlaties ilgtermiņā saglabāt produktivitāti, ir vērts padomāt par atsevišķas darba vietas iekārtošanu. Turpinājumā daži padomi, kas palīdzēs to īstenot. 

Vieta 
Ideāli, ja mājoklī ir atsevišķa telpa, ko var pārvērst darba kabinetā. Bet pat tad, kad platība to neatļauj, jūs tik un tā varat iekārtot ērtu darba vietu, kur netraucēti strādāt. Tas varētu būt kāds stūris viesistabā vai citā telpā. 

Apgaismojums 
Svarīgs aspekts ir apgaismojums. Lieliska vieta darba vietas iekārtošanai ir pie loga. Tomēr arī šajā gadījumā jums ir jānodrošina papildus apgaismojums, kur lieliski palīdzēs galda lampa. 

Ērts krēsls 
Lai izvairītos no muguras sāpēm un saglabātu produktivitāti visas dienas garumā, jāizvēlas piemērots krēsls. Piemērotākā izvēle ir ergonomiski ofisa krēsli. Šobrīd izvēle ir tik liela, ka katrs atradīs savām vajadzībām piemērotāko risinājumu. 

Plaukti un atvilktnes 
Sakārtotā, labi organizētā vidē darbi veicas labāk, tādēļ, iekārtojot darba vietu, pārliecinieties, ka jums ir pietiekami daudz plauktu, skapīšu un atvilktņu, kur izvietot dokumentus, rakstāmpiederumus un citas darbā vajadzīgās lietas. 

Funkcionalitāte 
Padomājiet arī par visu svarīgo elementu izvietojumu. Piemēram, ja darbā daudz izmantojat printeri, novietojiet to tuvu rakstāmgaldam, lai tas būtu ērti aizsniedzams. 

Detaļas motivācijai un iedvesmai 
Neaizmirstiet par nelielām, bet nozīmīgām detaļām, piemēram, iedvesmojošiem citātiem, savas ģimenes fotogrāfijām, ziediem un citām lietām, kas motivēs un iedvesmos. 

Ņemiet vērā pieejamo budžetu 
Iekārtojot mājas ofisu, svarīgs ir budžets, ko tam varat atvēlēt. Lētākie risinājumi ne vienmēr ir labākā izvēle,  jo kvalitāte ir pirmajā vietā, tomēr, plānojot un iepērkoties gudri, noteikti varēsiet arī ietaupīt. 

Ja meklējat labas un kvalitatīvas mēbeles, ieskatieties mēbeļu veikala “Kate” piedāvājumā, kur atradīsiet visu vajadzīgo ikvienas telpas iekārtošanai. Apskatiet piedāvājumu un izvēlieties labāko savam mājas birojam – www.kate.lv

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu