Kuldīgas novadā organizē Ziemassvētku noformējuma konkursu

Ventspils, 6.dec., LETA. Kuldīgas novada pašvaldība izsludinājusi ikgadējo Ziemassvētku noformējuma konkursu "Ziemassvētki Kuldīgas novadā", aģentūru LETA informēja Kuldīgas domē.

Konkurss tiek rīkots, lai veicinātu Ziemassvētku laikam atbilstošu noskaņu Kuldīgas pilsētā un novadā, kā arī noskaidrotu oriģinālākos skatlogu, telpu, ēku fasāžu, pagalmu un priekšpagalmu noformējumus un pašdarinātos Ziemassvētku rotājumus.

Konkurss norisināsies līdz 30.decembrim. Pieteikumus var iesniegt fiziskas un juridiskas personas, kā arī valsts un pašvaldības iestādes, norādot pieteiktā objekta adresi, veikala vai uzņēmuma nosaukumu vai noformētāja vārdu, kā arī sniedzot īsu pamatojumu, kāpēc iesniedzējs piesaka konkursam tieši šo objektu. Pieteikumus konkursam pieņems līdz 22.decembrim.

Pieteikuma anketas būs pieejamas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā Kuldīgā, Baznīcas ielā 1, un pagastu pārvalžu telpās. Pieteikuma anketu var aizpildīt arī pašvaldības mājaslapā, tāpat kandidātu iespējams pieteikt pa tālruni 27020754.

Konkursā atsevišķi vērtēs skatlogus, ēku fasādes un priekšpagalmus, viensētas, oriģinālākos dekorus un ar rokām veidotus rotājumus. Vērtēšanas komisija ņems vērā konkrētā objekta noformējuma atrašanās vietu, rotājumus, kompozīciju un krāsu, formu, lietoto materiālu atbilstību apkārtējai videi un ēkas arhitektūrai, kā arī idejas oriģinalitāti.

Pirmās vietas ieguvēji katrā nominācijā saņems naudas balvu 75 eiro apmērā un atzinības rakstu, bet pārējie – atzinības rakstus un pārsteiguma balvas.