Banner 980x90

Kas jāņem vērā, izvēloties ziemas riepas ar radzēm?

Ziemas riepas ar radzēm nodrošina vislabāko saķeri uz stipri piesnigušiem un apledojušiem ceļiem. Tādēļ, neskatoties uz to, ka ziemas riepas ar radzēm ir skaļākas un mazāk efektīvas uz sausa asfalta seguma, šādas riepas ir pieprasīta izvēle autovadītājiem, kuri ikdienā pārvietojas pa ziemā retāk tīrītiem lauku ceļiem. Radzes palīdz nodrošināt lielāku stabilitāti, īsāku bremzēšanas ceļu, labāku saķeri, samazina sānslīdes risku un palielina paātrinājuma efektivitāti uz ledus, sniega vai slapja sniega labāk nekā ziemas riepas bez radzēm vai vissezonas riepas. 

Radžotu riepu izmantošana ir ierobežota

Ziemas riepas ar radzēm bojā sausu asfalta segumu un var traumēt arī citus transportlīdzekļus, radzēm braukšanas laikā izkrītot no ligzdām riepu protektorā, tādēļ šādas ziemas riepas uz Latvijas ceļiem var izmantot tikai no 1. oktobra līdz 1. maijam. Turklāt ir jāņem vērā tas, ka vēlā rudenī un agrā pavasarī, kad strauji mainās gan laikapstākļi, gan gaisa temperatūras, efektīvākas būs tieši ziemas riepas bez radzēm. 

Labākie riepu servisi piedāvā ne tikai radžotas ziemas riepas ar jau rūpnīcā iestrādātām radzēm, bet arī riepas, kuras pēc nepieciešamības var aprīkot ar radzēm. Lai arī šādu radžojamu riepu montāža ir sarežģītāka un laikietilpīgāka, jo katra radze ir jāieskrūvē metāla radžu ligzdā atsevišķi, tās ir universālāks risinājums, kas ļauj paplašināt radžojamu riepu izmantošanas iespējas.

Riepu garāža – piedāvājums, kas atšķiras

Riepu serviss “Riepu garāža” ir viens no vadošajiem riepu un disku mazumtirgotājiem Latvijā, kas ne tikai piedāvā plašu un daudzveidīgu riepu zīmolu klāstu, bet arī nodrošina visaptverošus ar riepu montāžu, apkopi, remontu un uzglabāšanu saistītos pakalpojumus. 

Nokian, iLink, Kormoran, Continental, Sailun, Hankook un Triangle ir tikai daži no populārākajiem ziemas riepu zīmoliem, kuru radžotās vai radžojāmās ziemas riepas var apskatīt un iegādāties Riepu garāžas servisa centros. Turklāt servisā ir iespējams veikt arī riepu radžošanu ar konkrētajiem ceļa apstākļiem piemērotām radzēm, izvēloties starp vienkāršas, universālas vai 3D formas radzēm sarežģītiem ceļa apstākļiem. 

Apskatiet plašo riepu servisa “Riepu garāža” riepu klāstu, kur ir iespējams atrast vispiemērotāko risinājumu. Profesionāli darbinieki sniegs noderīgus padomus un ieteiks labāko variantu, kas atbildīs tieši jūsu vajadzībām. Ienāciet www.riepugaraza.lv un uzziniet vairāk!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)