Banner 980x90

Kam pievērst uzmanību, pasūtot virtuves mēbeles nelielai virtuvei?

Virtuve ir viena no biežāk lietotajām telpām mājoklī, tādēļ tās iekārtošanā ir jāpievērš uzmanība pārdomātām izvēlēm gan mēbeļu un iekārtu funkcionalitātē un kopšanas vieglumā, gan to vizuālajām kvalitātēm. Interneta mēbeļu veikali ir lieliska iespēja, kā atrast un par izdevīgām cenām iegādāties tieši tādas virtuves mēbeles, kādas ir iecerēts izmantot virtuves iekārtojumā. Taču, iegādājoties mēbeles bez dizaineru iesaistes pašu spēkiem, ir jāpārliecinās par mēbeļu izmēru atbilstību virtuvei.

Kādēļ ir jāizstrādā precīzs telpas plāns?

Arī platības ziņā mazu virtuves telpu ir iespējams padarīt funkcionālu un komfortablu, ja virtuves dizains tiek pārdomāti izplānots. Jo detalizētākā tiks izstrādāta telpas plāna daļa, kurā tiks ievietotas virtuves mēbeles un skapji, jo mazāk kļūdu tiks pieļauts virtuves iekārtas pasūtīšanas un uzstādīšanas procesā. 

Atšķirībā no tādām brīvstāvošām mēbelēm kā galdi, mīkstās mēbeles vai plauktu sistēmas, virtuves skapīši, atvilktņu bloki un plaukti tiek montēti ciešā sasaistē ar inženiertīkliem, un virtuves iekārtas nav iespējams viegli pārbīdīt, ja ir pasūtīti kļūdaini izmēri. Tādēļ, izstrādājot virtuves plānu, ir precīzi jāatzīmē logu, durvju, elektrības, ūdens un kanalizācijas izvadu atrašanās vietas un ir jāparedz piekļuves vietas inženiertīkliem avārijas pārbaužu gadījumos.

Kā veikt telpas mērījumus?

Nelielās virtuvēs visbiežāk visefektīvākais virtuves iekārtas izvietojums ir gar vienu sienu, kuru būtu iespējams izmantot skapīšu stiprināšanai. Lai nekļūdītos virtuves mēbeļu izmēru noteikšanā, vēlams sienas platumu mērīt vairākos augstumos, jo ne vienmēr sienas būs taisnas, un jebkura neprecizitāte var ietekmēt montāžas gaitu. 

Jāmēra ir ne tikai kopējais sienas izmērs, bet arī mazāki savstarpējie attālumi no sienas stūra līdz ūdens un kanalizācijas izvadiem vai citiem plānojumu ietekmējošiem elementiem. Atceraties, ka precīzi mēri ļaus izvairīties no kļūdām mēbeļu izgatavošanas procesā.

Ierobežotā telpā vislabākais risinājums ir dizainiski vienkāršs un ekonomisks iekārtojums no ilglaicīgiem un viegli kopjamiem materiāliem. Tieši šādas virtuves mēbeles saviem klientiem jau 15 gadus piedāvā mēbeļu salons “4istabas”. 

Salona tiešsaistes veikalā www.4istabas.lv ir iespējams apskatīt un iegādāties daudzveidīgu un mūsdienīgu mēbeļu klāstu visām mājokļa telpām – virtuvei, viesistabai, mājas birojam, guļamistabām, vannasistabām un bērnistabām. Šeit ir gan kvalitatīvas virtuves mēbeles uz pasūtījumu, gan iebūvējamie skapji, gan arī gatavas brīvi stāvošas mēbeles. Apskatiet plašo piedāvājumu un atrodiet savas sapņu mēbeles kopā ar “4istabas”!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)