Kā izvēlēties piemērotākās ārdurvis dzīvoklim vai privātmājai?

Kad pienācis laiks iegādāties un uzstādīt jaunas ārdurvis dzīvoklim vai privātmājai, ir daudz nianšu, ko nepieciešams izvērtēt - sākot no materiāla un drošības aspekta, beidzot ar dizainu. Lai vienkāršāk orientēties plašajā ārdurvju piedāvājumā, esam sagatavojuši nelielu ieskatu svarīgākajos faktoros, kas ietekmē durvju izvēli. 

Kad pienācis laiks iegādāties un uzstādīt jaunas ārdurvis dzīvoklim vai privātmājai, ir daudz nianšu, ko nepieciešams izvērtēt – sākot no materiāla un drošības aspekta, beidzot ar dizainu. Lai vienkāršāk orientēties plašajā ārdurvju piedāvājumā, esam sagatavojuši nelielu ieskatu svarīgākajos faktoros, kas ietekmē durvju izvēli. 

Materiāls 
Populārākie ārdurvju materiāli ir koks un metāls. Par drošāko risinājumu tiek uzskatītas metāla durvis, bet mūsdienās pieejamas arī drošas koka durvis. Koks ir silts un skaists materiāls, kas noteikti patiks klasiskā stila cienītājiem. 

Ja dodat priekšroku metāla durvīm, jāizvērtē, kāda ir vēlamā drošības pakāpe. Atkarībā no tās durvis var aprīkot ar vienu vai divām slēdzenēm. Pateicoties mūsdienu tehnoloģiju iespējām, metāla ārdurvis var izgatavot dažādos stilos, turklāt tām ir augsta siltumizolācija. Visi šie aspekti padara metāla durvis par drošu un ilgtspējīgu izvēli. 

Izmaksas 
Būtisks moments, protams, ir arī durvju izmaksas. Cena atkarīga no dažādiem faktoriem, piemēram, izgatavošanas materiāla, durvju parametriem, slēdzenēm un dažādiem citiem papildelementiem. Jāņem vērā, ka ārdurvis ir ilgtermiņa risinājums, tādēļ uz kvalitātes un drošības rēķina noteikti taupīt nevajadzētu. 

Budžetā jāierēķina arī montāžas izmaksas un uzlabojumi, ja tādi vajadzīgi. Piemēram, ja nepieciešamas durvis privātmājai, vērts padomāt arī par nojumi, kas pasargās durvis no laikapstākļu nelabvēlīgās ietekmes. 

Kvalitatīvas durvis plašā izvēlē – M-Lux.lv 
Plašs ārdurvju piedāvājums visām gaumēm un vajadzībām atrodams uzņēmuma M-Lux piedāvājumā. 

Ir vairāki pārliecinoši iemesli, kādēļ izvēlēties šo uzņēmumu: 

  • ilggadēja pieredze;
  • lieliska kvalitāte;
  • plašs durvju modeļu klāsts dažādās cenu kategorijās;
  • pieredzējuši meistari;
  • bezmaksas konsultācijas;
  • izdevīga un ātra piegāde visā Latvijas teritorijā.

M-Lux piedāvā Baltkrievijā ražotas durvis, kas būs laba izvēle gan privātmājām, gan dzīvokļiem. M-Lux durvīm raksturīga gan teicama siltumizolācija, gan skaņas izolācija – šie aspekti ārdurvju izvēlē ir ļoti nozīmīgi. 

Zinošie uzņēmuma speciālisti konsultēs un palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu tieši jūsu gadījumā. Uzņēmums nodrošina arī durvju montāžu un servisu, turklāt durvīm un montāžai tiek sniegta divu gadu garantija. 

Ieskatieties un izvēlieties ārdurvis savam mājoklim – https://m-lux.lv

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu