Banner 980x90

Aerobikas festivāls Kuldīgā pulcē ap 250 dejotāju

Aerobikas festivālā sestdien, 2.martā, Kuldīgas kultūras centrā piedalījās 42 dažādas grupas ne tikai no Kuldīgas, Skrundas, bet arī Tukuma, Dobeles, Talsiem, Rojas un Rīgas. Festivāls šogad pulcēja ap 250 dejotājiem un 300 skatītājiem. vēsta laikraksts "Kurzemnieks".

"Ar savu enerģiju fascinēja tukumnieces, studijas Demo grupa Dāmas spridzinātājas, noteikti jāuzsver "Viva fitness" treneres Agates Doniņas horeogrāfija Jhoom Barabar Jhoom," atzina Kuldīgas sporta kluba "Viva fitness" īpašniece un trenere, festivāla organizatore Jeļena Miezīte.

Laikraksts atzīmē, ka Kuldīgas puses dejotājus pārstāvēja sporta kluba "Viva fitness", modes un mūzikas studijas "Mona", kā arī Skrundas kultūras nama modes deju studijas dalībnieki un īpaša stila freerunning pārstāvji "The Jampers" no Skrundas. "Šī vienmēr ir laba iespēja satikties cilvēkiem ar kopīgu aizraušanos, labi pavadīt laiku, paskatīties, ko savā lauciņā paveikuši kolēģi," uzsver festivāla organizatore. Visi dalībnieki tika arī pie atzinības balvām.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu