5 lieliski padomi, kā iekārtot mājokli

Lai mājoklis būtu omulīgs un tajā būtu patīkami uzturēties, jāpadomā gan par tā funkcionalitāti un atbilstību iemītnieku dzīvesveidam, gan arī par atbilstošiem dizaina risinājumiem.

Sākot ar to, kāda veida tapetes un apgaismojumu izvēlēties, beidzot ar mēbeļu izvietojumu – ir tik daudz elementu, kas jāņem vērā. Turpinājumā daži noderīgi interjera padomi, kas palīdzēs iekārtot skaistu un ērtu dzīvesvietu. 

Padariet mājokli par savu 
Atcerieties – tās ir jūsu mājas! Jūs tās varat iekārtot tā, kā vēlaties. Jūs varat ņemt vērā interjera dizaineru padomus, bet varat arī paļauties tikai uz savu izpratni par to, kāds ir gaumīgs mājoklis. Jūsu mājas ir vieta, kur pavadāt pietiekami daudz laika, tāpēc tām jābūt jūsu atspoguļojumam.

Meklējiet iedvesmu 
Plānojot to, kāds būs jūsu telpas interjers, meklējiet iedvesmu. Šim nolūkam noderēs gan interjera žurnāli, gan arī internets (Instagram, Pinterest u.c. vietnes). Jūs varat saglabāt attēlus, kas jums patīk, izveidojot savu iedvesmas kolāžu. Tas jums palīdzēs saprast, kādu noskaņu vēlaties uzburt savā dzīves telpā. 

Izvēlieties krāsas un audumus 
Kad iedvesma ir atrasta un jums ir gatava vīzija par to, kāds būs mājoklis, laiks atrast īstos toņus, ko vēlaties redzēt tapetēs, aizkaros, mēbelēs un citos svarīgos elementos. 

Pārveidojiet veco par jaunu 
Protams, iekārtojot mājokli no jauna, uzdevums ir daudz vienkāršāks. Bet bieži vien dzīvesvieta tiek pārveidota tad, kad tajā jau atrodas mēbeles, paklāji un citas lietas. Rūpīgi apskatiet visu esošo iedzīvi, lai saprastu, vai to iespējams pielāgot atbilstoši vajadzībām. Tādā veidā ietaupīsiet arī naudas līdzekļus. 

Piemeklējiet atbilstošas mēbeles 
Saprotiet, kāda veida mēbeles jums nepieciešamas. Lielākai telpai varat izvēlēties masīvākas mēbeles, savukārt nelielās telpās jāizvēlas kaut kas lakoniskāks. 

Visu vajadzīgo mājokļa iekārtošanai atradīsiet Reaton interjera preču klāstā. Gaumīgas mēbeles, virtuves piederumi, interjera priekšmeti, mājas un interjera tekstils, kā arī daudz kas cits skaistam un pārliecinošam rezultātam. Īstenojiet savas ieceres kopā ar Reaton – ieskatieties, lai uzzinātu vairāk interior.reaton.lv

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu