Vietējās ziņas

 • Sadzīvē radušies atkritumi kā materiāli jaunām lietām – idejas radošiem projektiem

  Foto: Shutterstock.com

  Uzlabojoties cilvēku dzīves līmenim, mums ir iespēja iegādāties un patērēt vairāk produktus, kas rezultējas arī mūsu radītajā atkritumu apjomā. Taču daudzi mājsaimniecībās radītie atkritumi ir derīgi zaļākai dzīvei – otrreizējai pārstrādei vai atkārtotai izmantošanai. Vides apsaimniekošanas uzņēmums Eco Baltia vide ir apkopojis radošas idejas, kā sniegt lietām otro dzīvi!

 • Traktora apdrošināšana internetā – viss, kas Tev par to jāzina

  Foto: Pixabay.com

  Svarīgs jautājums visiem lauksaimniekiem un uzņēmējiem, kuru īpašumā ir specializēta darba tehnika – traktors, piekabes, kombains, sējmašīna, harvesters, forvarders u.c. – vai jums ir iegādāta izdevīga OCTA? Ja nē, laiks izmantot pakalpojumu "Traktora apdrošināšana internetā"!

 • Neto algas kalkulators – palīgs ikdienas tēriņu plānošanā!

  Lai saplānotu ikmēneša tēriņu apjomus, ir nepieciešams veikt dažādas darbības. Pirmkārt, protams, jāizveido saraksts, kurā tiek uzskaitīti plānotie izdevumi. Otrkārt, ne mazāk svarīgi ir saprast, cik lieli plānoti ienākumi, lai spētu secināt, vai maciņš atļauj veikt visus plānotos tēriņus. Bet kā zināt, ar cik lielu naudas summu rēķināties, sagaidot jaunā mēneša algu. Šādā situācijā palīdzēt spēs neto algas kalkulators. Kas ir šis rīks, kā atšķiras neto alga no bruto algas un kāds ir piemērotākais algas kalkulators? Turpini lasīt rakstu un uzzini!

 • 7 iemesli, kāpēc abonēt un lasīt žurnālus un avīzes

  Internets ir kļuvis par nopietnu konkurentu drukātajai presei – žurnāliem un avīzēm. Tomēr situācija nav tik slikta, kā varētu šķist. Preses plaukti joprojām ir pilni, izvēle ir plaša. Arī preses abonements joprojām ir populāra izvēle. Jā, varbūt pārdošanas apjomi nedaudz mainījušies, bet tas izdevējiem ir tikai jauns izaicinājums – kā noturēt lasītāju interesi, kā piedāvāt saistošu saturu.

 • Kredīts auto remontam bez ķīlas? Jā, tas ir iespējams!

  Esi iegādājies elegantu auto bez garantijas, bet tas ir saplīsis, pims to esi paguvis atrādīt draugiem un ģimenei? Dzīvo "no algas līdz algai" un tagad trūkst līdzekļu, par kuriem salabot auto? Varbūt uzticīgais atomobilis kalpojis ilgus gadus un nu tam pienākušas cienījamas vecumdienas, bet Tu nespēj nodrošināt pienācīgu auto uzturēšanu, labošanu un apkopi? Jaunam auto trūkst naudas, bet vecais salūzis guļ pagalmā? Nenokar degunu! Mums ir risinājums!

 • 4 iemesli, kāpēc vārtu automātika ir tālredzīga izvēle

  Publicitātes foto

  Vai automātiskie vārti ir greznība, kas domāta slinkajiem, kuri negrib pat tik daudz papūlēties, kā ar savām rokām vārtus atvērt? Nebūt ne! Vārtu automātika ir mūsdienīga komforta sastāvdaļa, kas nodrošina gan maksimālas ērtības, gan funkcionalitāti, gan nepieciešamos drošības standartus.

 • Rudens – laiks, kad par Taviem labākajiem draugiem var kļūt radiatori un sildītāji

  Foto: Stocksnap.io

  Ir pienācis rudens – dzeltē lapas, līņā lietus, pūš dzestri vēji, rītos daba mostas miglas palagos un tūlīt jau varēs skatīties, kā salna izrotā zāles stiebrus. Tas viss, protams, ir jauki un skaisti, bet tikai tādā gadījumā, ja uz ārā notiekošo var noraudzīties caur logu, pašam esot siltumā un nedrebinoties. 

 • Trakākie patiesie stāsti, kam tikusi tērēta nauda (vai kredīts)

  Foto: Freerangestock.com / Archives

  Kopš pašiem naudas pirmsākumiem cilvēki ir pielikuši daudz pūļu, lai izvērtētu, kam naudu tērēt, bet kam – nav vērts. Taču ne vienmēr šajos apsvērumos racionāli un saprātīgi spriedumi gūst virsroku. Reizēm cilvēki rīkojas gaužām iracionāli un izvēlas tērēt savu naudu neticamām lietām! Ne tikai greznām villām, ekskluzīvām brīvdienām vai iespaidīgām luksus precēm. Naudu var notriekt arī… nopērkot vienu ūdens pudeli! Vai – skuvekli, ja tas maksā 100 000 €!

 • Moderni LED televizori – vēl pilnvērtīgāks attēls un jaunas iespējas

  Foto: Pixabay.com

  Kāpēc mūsdienās iegādāties jaunu televizoru? Tā kā skatīties filmas un lasīt ziņas tagad var datorā un viedtālrunī, televizoru ražotāji nemitīgi attīsta tehnoloģijas, kas piesaista izvēlīgus pircējus. Tirgus līderi pašlaik ir LED televizori ar lielisku attēla kvalitāti. Televizori kļūst arvien modernāki, un jaunākie televizoru modeļi ir īsti multimediju centri. Lasi tālāk un uzzini, kādiem atjauninājumiem vērts pievērst uzmanību šogad!

 • "Kredīts365" – nepārtraukta naudas plūsma 365 dienas gadā

  Foto: Freerangestock.com

  Slavenajā latviešu seriālā "Likteņa līdumnieki" saimniece Ieva stāstīja vecajai saimniecei Katrīnai, ko nozīmē pirkt kravas automašīnu kredītā. Viņa to salīdzināja ar krāšanu atpakaļgaitā: nevis vispirms sakrāt un pēc tam nopirkt, bet gan otrādi – vispirms nopirkt, un tad krāt. Pie tam – ar jaunajiem ražošanas līdzekļiem krāšana nenoliedzami veiksies labāk, jo darba ražīgums būs lielāks. Diezgan prātīgi, vai ne? Tālāk neliels ieskats vēsturē, kā mainījušās cenas šī gadsimta laikā un kādas priekšrocības ir "ačgārnajai krāšanai". Uzziniet vairāk!