Afiša

Zaļumballe ar grupu 'Roja', Padures muiža

Zaļumballe ar grupu 'Roja', Padures muiža
Zaļumballe ar grupu 'Roja', Padures muiža
KUR
KAD
Sestdiena, 29. jūnijs, 20:00 - 02:00
Zaļumballe ar grupu “Roja”  Padures muiža   2019.gada 29.jūnijāRiktīga zaļumballe ar slaveno grupu "Roja"
Grupa tika nodibināta 1998. gadā kā projekts "Roja". Pirmā albuma nosaukums bija "Laiks mīlēt". Laikā no 2000. gada līdz 2010. gadam grupa izdod vairākus albumus - "Tavs smaids”, "Mazliet no vēja" un "Kamenes deja».
Divus gadus pēc kārtas (2008/09) dziesma ,,Kamenes deja,, bija 1.vietā, kā visspēlētākā dziesma LR2.
Grupa regulāri piedalās Latvijas šlāgeraptaujā. Dziesma ''Mazliet no vēja'' finālā ir ieguvusi 3.vietu, ''Kamenes deja''' 2’. vietu, bet dziesma’''Zvejniekdēls'' 5.vietu.
Veiksmīgi grupa piedalās jaunajā dziesmu aptaujā ‘'Dzintara dziesmas’’, kur ir finālā iegūta 5.vieta ar dziesmu ''Ja būtu Tu''
2014. gadā grupa Roja atgriežas Latvijas šlāgeraptaujā ar īpašu dziesmu. Dziesma “Atgriezties Rojas kāpās” ir veltīta Rojas komponista Ziedoņa Lindes atcerei un viņa 75 gadu jubilejai. Savukārt 2015. gada Latvijas šlāgeraptaujā dziesma „Ja būtu tu” ziemas posmu pabeidza ar 5.vietu. Grupas jaunākā dziesma ir „Vēstule dzejā”, kas jau paspējusi gūt atzinību klausītāju vidū.
2018.gadā grupa nosvinēja 20 gadu jubileju!
2020 gada 6. jūnijā notiks grupas ‘Ŗoja” jubilejas albūma prezentācija Rojas brīvdabas koncertzālē.
Grupas Roja jaunākā dziesma: https://www.youtube.com/watch?v=k-Zo3exBaY8
Padures muiža atrodas Kuldīgas novada Padurē un ir Valsts nozīmes kultūras piemineklis un ir ievērojama ar to, ka ir saglabāti praktiski visi arhitektūras un interjera elementi.
Padures muižā kopš 2015.gada notiek atjaunošanas darbi, kā arī dažādi kultūras un izklaides pasākumi. Muižas restaurācijai un atjaunošanai varat sekot Facebook.com/PaduresMuiza

Papildus informācija: http://www.paduremanor.com

Pirkt biļeti: