Afiša

Vīna un Sveču vakars Padures muižā, Padures muiža

Vīna un Sveču vakars Padures muižā, Padures muiža
Vīna un Sveču vakars Padures muižā, Padures muiža
KUR
KAD
Trešdiena, 23. oktobris, 16:30 - 23:00
 Vīna & Sveču vakars muižā Smilškalnu vīna darītava sadarbībā ar Padures Muižu 23.novembra vakarā uzburs romantisku gaisotni ikvienam, kas ilgojas pēc gaismas un līksmas noskaņas vēlā rudenī. Izvēloties pavadīt šo tumšo novembra vakaru Padures Muižā, Jūs  kļūsiet par mūsu īpašo un visgaidītāko viesi!
No plkst.16.30 – viesu sagaidīšana ar uzmundrinošu dzērienu jeb welcome drink.
17.00  - sāksim sveču liešanas meistarklasi ar Sirji Neimani. Sveču izgatavošanas prasmes, kas noderēs savam priekam vai gatavojot dāvanas uz Ziemassvētku laiku. Viss darbam (sojas vasks, dabas materiāli, ēteriskās eļļas)  būs nodrošināts.
18.30 – vīna degustācija ar vīndari Alvilu Elksni. Pie skaisti klāta galda tiks aicināts ikviens vakara viesis, lai pildītu glāzes ar Smilškalnu vīna darītavas ogu vīniem ,karstvīnu un varbūt ko stiprāku drosmīgajiem. Būs pieejami arī bezalkoholiski dzērieni.
19.50 – degustācijas izskaņā viesu vidū tiks izlozēta pārsteiguma dāvana!
20.00 – svinīga sveču izņemšana no formiņām.
No 20.30 – foto stūrītis ar Ullu Perkuni. Par atsevišķu samaksu varēsiet tikt pie perfekti skaistiem, apstrādātiem foto no šī vakara. Pēc sveču izņemšanas vakaru turpināsim ar mūsu īpašo muzikālo viesi – ģitāristu Aivaru Konuti.
Nepiespiesta atmosfēra, dzērieni, uzkodas, kā arī melnbaltais kino līdz plkst.22.00. Tie, kas vēlēsies, kopā ar muižas saimnieku  Jāni Lazdānu varēs doties ekskursijā pa muižu. Visu vakaru būs pieejams īpašs dāvanu stends, kurā varēsiet iegādāties gan dāvanas Ziemassvētkiem, gan brīnumskaistus Adventes vainagus (1.advente jau 1.decembrī)! Dāvanu stendu piepildīs Kuldīgas puses uzņēmīgo ļaužu darinājumi.
DressCode – silti, ērti, skaisti! Līdzi ņemt - pozitīvu un labu noskaņojumu!
Ieejas kartes cena 25,- EUR. Biļetes tikai iepriekšpārdošanā www.bilesuserviss.lv VIETU SKAITS IEROBEŽOTS.
Sekojiet līdz #paduresmuiža un #smilškalnuvīns , lai uzzinātu vairāk par plānotā pasākuma dalībniekiem un programmu. 

Papildus informācija: http://www.paduremanor.com

Pirkt biļeti: