Afiša

Kārlis Kazāks un Gints Sola Padures muižā, Padures muiža

Kārlis Kazāks un Gints Sola Padures muižā, Padures muiža
Kārlis Kazāks un Gints Sola Padures muižā, Padures muiža
KUR
KAD
Sestdiena, 8. jūnijs, 19:00 - 20:30
Sola un Kazāks Padures muiža  2019.gada 08.jūnijā plkst. 19:00 Kārlis Kazāks dzied savas dziesmas. Reizēm par tādām kļūst arī citu cilvēku sarakstītās vai arī tautasdziesmas. Reizēm Kārlis nedzied viens. Un arī šoreiz – Padures muižā – Kārlim pievienosies viens no labākajiem Latvijas ģitāristiem Gints Sola.
Divatā vieglāk ieskanēties krāsaināk. Divu akustisko ģitāru pavadījumā izskanēs dziesmas no vairākiem Kārļa Kazāka albumiem un arī dziesmas latviešu valodas izloksnēs, kas tapušas raidījumu “Dzirdi balsis ar Kārli Kazāku” tapšanas laikā.
Gints Sola ir piedalījies visos un producējis lielāko daļu no Kārļa Kazāka albumiem. Pirms tam Gints ir iemantojis atpazīstamību un ticis augstu novērtēts kā grupu “Jauns mēness” un “K-remonts” ģitārists. Biļetes iegādājaties jau tagad Bilesuserviss.lv un Bezrindas.lv. Bērniem līdz 12 gadu ieeja par brīvu. Var ņemt līdzi mājdzīvniekus.
Koncertu informatīvi atbalsta Kurzemes Radio.
Padures muiža atrodas Kuldīgas novada Padurē un ir Valsts nozīmes kultūras piemineklis un ir ievērojama ar to, ka ir saglabāti praktiski visi arhitektūras un interjera elementi.
Padures muižā kopš 2015.gada notiek atjaunošanas darbi, kā arī dažādi kultūras un izklaides pasākumi. Muižas restaurācijai un atjaunošanai varat sekot Facebook.com/PaduresMuiza un Instagram/padures_muiza

Papildus informācija: http://www.paduremanor.com

Pirkt biļeti: