Rīgas telpu orientēšanās sacensībās uzvar igaunis

Baldones sporta centrā un bijušajā Tabakas fabrikas ēkā norisinājās ikgadējās Telpu orientēšanās sacensības, kurās uz starta piecas reizes stājās vairāk nekā 200 dalībnieki no visas Latvijas, pilsētas informācijas portālam Riga24.lv stāsta Latvijas Orientēšanās federācijas preses dienesta pārstāvis Jānis Tamužs,

Par sacensību uzvarētājiem kļuva igaunis Sergei Rjabyshkin un siguldiete Kristīne Veita.

Divu dienu laikā dalībniekiem katram bija jāpieveic piecas distances, kas rezultējās 97 kontrolpunktu apmeklēšanā un uzskriešana aptuveni 40 stāvu augstumā, un tas viss pieveicot tikai aptuveni četruskilometrus.

Ātrākais no visiem dalībniekiem bija igaunis Sergejs Rjabyshkin, kurš visas distances veica 37,03 minūtēs, apsteidzot labāko Latvijas telpu-O meistaru Anatoliju Tarasovu par vairāk nekā trim minūtēm.

Sergejs uzvarēja Rīgā arī pagājušajā gadā un Igaunijas telpu-O sacensību seriālā izcīnīja 2.vietā.

Trešo vietu izcīnīja Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas skolnieks Alvis Reinsons, kurš lieliski pieteica sevi pieaugušo konkurencē, pēc pagājušajā gadā izcīnītās 10. vietas.

8.Edgars Bričonoks.
Sieviešu konkurencē šogad pārtrūka Madaras Šadrinas uzvaru sērija un par uzvarētāju kļuva siguldiete Kristīne Veita. Otrajā un trešajā vietā ierindojās Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas skolnieces, attiecīgi Madara Brice un Annija Anna Zaļaiskalna.